İletişim

Era Avukatlık Bürosu

Tahran Cad. No: 30
Çankaya Ankara

Telefon  0312 427 20 93
Faks  0312 427 14 05
E-Posta   bilgi@erahukuk.com

 

 

Hakkımızda

ERA Avukatlık Bürosu, farklı alanlarda uzmanlaşmış genç, dinamik ve disiplinli kadrosuyla müvekkillerine, çözüm odaklı bir biçimde avukatlık ve hukuki danışmanlık hizmeti sunma gayesiyle kurulmuştur.

Hukuk dünyasının oldukça geniş bir yelpazesinde avukatlık ve hukuki danışmanlık hizmeti verebilen ERA Avukatlık Bürosu, müvekkilleri adına en hızlı ve verimli şekilde sonuca ulaşmak amacıyla konusunda uzman avukat kadrosuyla bölümlere ayrılarak çalışmaktadır. Bu sayede müvekkiller, konusunda ihtisaslaşmış avukatların hukuki bilgisinden faydalanma imkânı bulabilmektedir. Buna ek olarak, değişen mevzuat ve gelişen teknolojiye ayak uydurmakta zorluk çekmeyen dinamik kadro, iş sahiplerine en yeni ve doğru bilgiler ile hukuki destek sağlamaktadır.

ERA Avukatlık Bürosu, dava takibinin yanı sıra, olası uyuşmazlıkları en aza indirmek maksadıyla müvekkillerine etkili danışmanlık hizmetleri de sunmaktadır. Alternatif uyuşmazlık çözümleri konusunda eğitim almış avukatlarıyla da, onarıcı adalet anlayışı içerisinde müvekkillerinin menfaati doğrultusunda alternatif çözümler üretebilmektedir.

ERA Avukatlık Bürosu, müvekkillerinin taleplerine en uygun hukuki çözümü, müvekkillerine sunacağı kaliteli hizmet ile üretmek hedefindedir. Bu hedef doğrultusunda, gerek yurtiçinde gerekse yurtdışında yaşanan hukuki gelişmeler ve güncel hukuki konular yakından takip edilmekte ve avukat-müvekkil ilişkisinin güven esası üzerine kurulu olduğu bilinci ile müvekkillere dosyalarıyla ilgili gerekli bilgilendirmeler vakit kaybetmeksizin yapılmaktadır.

ERA Avukatlık Bürosu hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için yukarıda yer alan “Çalışma Alanlarımız”, “Ekibimiz” ve “Yayınlar” bölümlerini de inceleyebilirsiniz.